BAYLAR ATÖLYE

Baylar Atölye Hakkında

Baylar Atölye Hakkında

Sayın Müşterilerimiz,

1974 yılından 2016 yılına kadar, uzun beraberliğimizde, bana ve firmalarımıza göstermiş olduğunuz yakın ilgileriniz için çok teşekkür ederiz.

Bildiğiniz gibi, “N.BAYLAR MAKİNE..” isim hakkımız, 2015 yılında, karşılıklı anlaşmalarla, Biesse firması tarafından satın alınmıştır. Anlaşmamız gereği, belli bir müddet, “Başka marka bir makine satmayacağımız” konusunda anlaşmaya vardık. Bu anlaşmamız da 2019 yılında sona ermiştir.

Bu arada, 1990’lı yılların başından beri devam eden BAYTEK-BAYLAR firması ile vakum ve membran presler ile basılan PVC folyo satışlarımız yapılmakta ve BAYLAR ATÖLYE ile de Amerika’ da bulunan Barlas Baylar’a ait Hudson Furniture firmasının Türkiye faaliyetleri yürütülmekte ve halen de aktif olarak devam etmektedir.

Firmamızın Biesse’ye satışı işleminden sonra, kararımıza nokta koymamak için, bilerek, sizlere bir teşekkür ve veda yazısı yazmak istemedik. Bu arada, müşterilerimizle, servis ve diğer pek çok konularda yardımlaşmalarımız kesintisiz devam etmiştir. Müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerde, müşterilerimin istekleri doğrultusunda, makine satış işinden çekilmemin doğru olmayacağı ve şu anda açıklayamayacağım sebeplerden, tekrar işe dönmem gerektiği ısrarları ile, aktif makine satıcılığına girme kararı almış durumdayız. Bu kararımızda, son yıllarda, Çin’de çok büyük teknolojik gelişmeler gösteren NANXİNG MAKİNE FİRMASI ile firmamızın, Türkiye pazarında, müşterek çalışma arzularımızın da etkisi büyük olmuştur.

Özellikle son yıllarda, dünyanın önde gelen makine üreticilerinden olan Nanxing, Endüstri 4.0’a uygun, tekil ve komple otomasyona dayalı makine hatları, üstün teknolojik makine üretimleri ve yeni araştırma merkezleri ile 200’ün üzerinde ödül kazanmıştır.

Nanxing, özellikle, çift ve tek taraflı, her çeşit ve kapasitede Otomatik Kenar Bantlama ve her çeşit ve kapasitelerde Tekil ve Tam Otomasyon Hat Çoklu Delik Makinelerinde, bütün dünyada, üstün teknolojileri sayesinde Avrupalı rakipleri ile, tam rekabet edebilmektedir. Nanxing’in otomasyon hatları, robotlarla yapılabilen yükleme, boşaltma, istifleme döndürme istasyonları tam olarak Endüstri 4.0’a uygun teknolojilerde yapılmaktadır.

Hedefimiz; mükemmel kaliteye sahip makinelerimizi, çok uygun fiyatlarla ve hızlı servisimizle verebilmek ve müşterilerimizi memnun edebilmektir. Son yıllar içinde, dünya ve Türkiye müşterilerinden alınan ve aldığımız olumlu geri dönüşler, bizleri heyecanlandırmıştır.

Tekrar beraberliğimiz için çok umutlu ve mutluyuz.

Selam, Sevgi ve Saygılarımızla

Nuri Baylar.